Суспільство

Міст у Благовіщенську відкрили для пішохідного переходу

 Автор: Ірина Маслюкова. 2016

Гідротехнічна споруда, яка з’єднує дві частини міста, відкрита для безпечного пішохідного переходу.

 

mist

Фото з архіву (так виглядав місток, який сполучає дві частини Благовіщенського)

Про це повідомляють на сайті ОДА.

Нагадаємо, місцеві жителі готові були перекривати трасу "Київ -Одеса”, аби ремонт мосту, який сполучає дві частини Благовіщенського, був відремонтований до початку нового навчального сезону.

«Відповідно до графіку робіт до початку навчального року повинно було здійснено бетонування стін та перекриття споруди. Вже після цього у відповідності до технологічного процесу, зокрема через 28 днів, можна розпочинати асфальтування. Раніше цього робити не можна. Лише після цього буде відкрито автомобільний рух», - повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.

За його словами «зараз виключно пішоходи можуть безпечно йти через гідроспоруду, зокрема діти до школи. Будівельники працювали і в суботу і в неділю, щоб діти могли безпечно пройти до школи».

Посадовець зауважив, що в середу у рамках робочої поїздки він планує провести у Благовіщенську робочу нараду стосовно подальшого проведення будівельних робіт. Зокрема, він зазначив, що готовий спілкувати із представниками громадськості стосовно будівництва та відповісти на всі їх запитання.

 

Поширюйте

Коментуйте