Суспільство

У Малій Висці вчили дітей безпечній поведінці (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 5127

Громадська організація «ДієVO» провела у Малій Висці інформаційну акцію «Щеплення безпеки».  

mv3

Як повідомляє пресслужба організації, окрім дітей і батьків, захід відвідали представники місцевої влади, поліції, а також навчальних закладів Маловисківської ОТГ, Кропивницького, Знам’янки, Новомиргорода, Пантаївки.

Відбулася презентація тематичних плакатів для батьків і педагогів, що містять життєво важливі поради як уберегти дітей від небезпеки, яку можуть представляти незнайомі люди.

mv1mv

«Я стомилася читати публікації про зниклих дітей, тому почала цікавитись як вберегти дитину від рук зловмисників і вирішила створити інфографіку з порадами. Як вихователь і як мама, вважаю, що культуру безпечної поведінки потрібно прививати змалечку. Це як імунітет від небезпек на все життя» - ділиться своєю мотивацією організаторка акції Марина Матковська.

Як діяти, якщо загубилась дитина? Що робити малюку, який в натовпі втратив з поля зору батьків? Чи можна довіряти людині в формі? Як виглядають підозрілі особи? Мало хто з дітей здогадувався , що злі наміри може мати навіть мила на вигляд старенька бабуся. Від дорослих та дітей прозвучало безліч питань, на які відповів дільничний офіцер поліції Максим Перехрест.

mv5

Уточнюється, що молоді освітяни готові до співпраці з владою і бізнесом для того, щоб якомога більшим тиражем надрукувати презентовані інформаційні матеріали, які розробили маловисківські громадські активістки.

Наприкінці заходу найменші жителі Малої Виски перевтілились в акторів та розповіли історію про те, як Колобок втік із дому та через свою довірливість до незнайомців став жертвою злочину. У театралізованій формі малеча надала кілька слушних порад для своїх ровесників.

mv4

 

Поширюйте

Коментуйте