Суспільство

Пенсіонерів обманюють аби ті отримували пенсію на картку, а не від листонош -Укрпошта (АУДІО)

. 19698

Співробітники Пенсійного Фонду України (ПФУ) обіцяють підвищення пенсій, якщо люди будуть отримувати їх у банку та не переходитимуть до Укрпошти, повідомляє пресслужба доставки.

 

1177849

Таким чином, вважають на підприємстві, пенсіонерів свідомо обманюють.

"Укрпошта неодноразово стикалася з фактами маніпуляцій та поширення неправдивої інформації про послуги компанії з боку Пенсійного Фонду України.

У мережі оприлюднено розмову працівниці ПФУ з 72-річною пенсіонеркою. Представник Пенсійного Фонду говорить, що «кошти, які можна спрямувати на виплату пенсій, ми будемо витрачати на виплату пошті за доставку…». І запитує у пенсіонерки, яка жаліється на вік та хворі ноги і хоче отримувати пенсію вдома від листоноші: «Ви бажаєте отримувати пенсії на такому рівні, чи щоб в грудні у Вас пенсія піднялася?»

Пенсіонерів, які потребують допомоги та мають право отримувати пенсію вдома, працівники Пенсійного Фонду свідомо вводять в оману, переконують отримувати пенсію у банках, плямуючи при цьому репутацію Укрпошти", - йдеться у заяві.


Компанія вимагає від Пенсійного Фонду України пояснити ситуацію, що склалася.

Ймовірно, розмова на записі ведеться у Рівненській області, адже йде мова про Гощу - центральне селище Гощанського району. Проте представники "Укрпошти" стверджують, що такі випадки не поодинокі.

 

Нагадаємо, у липні прозвучали заяв, що "Укрпошта" з 1 січня 2020 року не доставлятиме пенсії за поточним збитковим тарифом. Глава компанії Ігор Смілянський заявляв, що аби цього не сталося, уряд має схвалити новий тариф або ж винести послугу з доставки пенсій на відкритий тендер.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама