Суспільство

Чи ділитимуть учнів у Кропивницькому на підгрупи під час вивчення предметів вирішуватимуть депутати

. 1101

Профільна комісія підтримала петицію про поділ на групи у школах Кропивницького.

163 003 i

Засідання постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики міськради Кропивницького розглянула електронну петицію щодо організації освіти в місті.

Нагадаємо, раніше управління освіти заявило про те, що через брак коштів освітньої субвенції доведеться скоротити групи продовженого дня та не ділити на підгрупи учнів з низки предметів ( української та іноземних мов, інформатики).

Розглянули петицію про те, аби класи продовжили ділили на підгрупи при вивченні української мови у класах, де навчається 27 учнів, як це передбачено законодавством.

-Не може бути підставою для поділу класів відсутність фінансування. Це не передбачено законодавством, - вважає Євгенія Захарченко, представниця «Батьківської ради» та пояснює, що рішення про поділ чи не поділ класів має приймати педрада.

Представниця батьківської громади у свою чергу вважає, що зекономити кошти вдалось якби скоротили низку ненаповнених навчальних закладів.

Спілкувалась пані Євгенія і з представниками МОН, і ті переконують - фінансування збільшувати не планують, адже місцева влада отримала достатньо коштів у наслідок децентралізації.

-9 млн 300 тисяч гривень потрібною на поділ на підгрупи. На останній сесії нам виділили 5 млн грн. Ці кошти підуть на зарплату вчителям. Але нам коштів не вистачає, - пояснює ситуацію Лариса Костенко, начальниця управління освіти.

Депутатка і директорка НВО №25 Лілія Матяшова запропонувала знову звертатись до уряду і просити дофінансування. Надалі питання має бути винесене на сесію, аби її розглянули депутати.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама