Суспільство

У Кропивницькому готуються надати згоду про приєднання селища Нового

. 1464

Питання про добровільне приєднання селища Нового до Кропивницького розглянули сьогодні, 9 вересня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку.

no

Нагадаємо, 16 серпня, на сесії депутати Новенської селищної ради проголосували за приєднання до Кропивницького. Наступний крок у процедурі, аби проєкт рішення про приєднання селища до обласного центру має підтримати міськрада Кропивницького на сесії, а остаточне рішення про приєднання буде голосуватися ще раз після рішення-висновку ОДА про приєднання.

Доопрацьований проєкт рішення про приєднання №3297 "Про надання згоди на добровільне приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади Кіровоградської області" комісія міськради погодила.

За словами директорки департаменту економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанни Моркви, в преамбулі проєкту рішення про приєднання вказали, на прохання новенців, врахування меморандуму від селищної ради. Мовиться про вимоги селища, які Кропивницький має дотриматися в разі приєднання до нього селища.

Відзначимо, що завтра, 10 вересня, у Кропивницькому має відбутися сесія міської ради.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама