Суспільство

Розорювання берегу чи благоустрій: що відбувається на території колишньої насосної станції

. 1932

Депутат міськради Кропивницького Михайло Демченко заявив про те, що у мікрорайоні Новоолексіївки, на території вулиці Нижньої 12, де раніше була насосна станція, а нині баня, розорюють прибережну зону на ділянці землі, яка належить іншому депутату – Андрію Кролевцю.

Демченко відзначив, що сьогодні на 49 років планують віддати цьому ж депутату в оренду землю на цій же вулиці для облаштування відпочинкового комплексу і заявив, що позиватиметься до суду, у разі прийняття такого рішення.

У свою чергу депутат Кролевець повідомив, що дійсно придбав цю земельну ділянку, проте віддав її у сліпий траст і запросив до виступу панна Овчіннікова, який займається роботами на ділянці.

Він повідомив, що ділянку придбали два місяці тому на вторинному ринку. Офіційно це гідротехнічна споруда насосної станції першого підйому.

«Хто там облаштовував баню ми не знаємо. Вона там вже була з іншими комунікаціями. Ця баня у витязі несе статус водонасосної станції і має в собі купу будівельного сміття, дренажних систем, які виходять в воду. Місяць тому покалічилась дитина.

Коли ми її купили, то набули статусу первинних водокористувачів і згідно водного кодексу України, земельного кодексу ми маємо право робити її реконструкції, поліпшення і благоустрій у тому числі берегових зон. Ми заключили договір із водним господарством, яке знає як це робити. Вони вичистили старі труби, арматуру. Вивезли це все разом із нашаруванням сміття. Зараз робимо благоустрій. Будувати там ніхто нічого не буде, бо це заборонено законом. А ви, Михайло Іванович, краще б звернули свій активний потенціал на кар’єр, який знаходиться поруч з нами через річку. Від вибуху на ньому вчора дахи мешканців Новоолексіївки пробили камінням», - заявив новий власник.

Крім того Овчинніков відзначив, що вже 15 років на цій гідротехнічній споруді, як і зараз, працює дружина депутата.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама