Боротьба за сотку землі в центрі Кіровограда – 2

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1768

9 серпня 2013 року на порталі «Гречка» вийшов матеріал під назвою «Владов, Міхальов, Ткаченко - боротьба за сотку землі в центрі Кіровограда(ФОТО)».

До редакції звернулися представники іншої сторони конфлікту, які виклали свою позицію. Публікуємо інформацію отриману редакцією в повному обсязі.
Олександр Міхальов разом з іншими громадянами В.Владовим, А. Ткаченком вирішили звернутися до Кіровоградської міської ради про надання їм земельних ділянок у  приватну власність під будівництво та обслуговування жилих будинків та господарських будівель.

28 вересня 2004 року рішенням №1230 Кіровоградська Міська Рада двадцятою сесією четвертого скликання задовольнила відповідне клопотання. Згідно даного рішення у приватну власність було надано земельну ділянку по вул. Можайського 35, у м. Кіровоград загальною площею 743,1 м2 (витяг з рішення №1230) з них 659,5 м2 на праві спільної сумісної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку. господарських будівель та споруд, та земельну ділянку площею 82,3 м для ведення особистого селянського господарства. Після оформлення вcix необхідних документів 14 лютого 2005 року вони отримали державний акт на право власності на земельну ділянку, згідно якого співвласники  Міхальов Олександр Петрович, разом із Владовим В.І, Ткаченком А.М. являються власниками земельної ділянки по вул. Можайського 35.

Згодом співвласники земельної ділянки розпочали будівництво спільного будинку, залили фундамент та вигнали стіни.

3 початку 2009 року частину спільної земельної ділянки захопила Шулешко Ірина Анатоліївна обтягнула сіткою та поставила там свій автомобіль з причепом. Міхальов Олександр Петрович, разом із Владовим В.І, Ткаченком А.М. неодноразово зверталися з проханням звільнити земельну ділянку, нам відповідали, що земельну ділянку звільнять в найкоротший термін, але ніяких дій не відбувалось.

Останнього разу коли Міхальов Олександр Петрович, разом із Владовим В.І, Ткаченком А.М. звертались до Шулешко Ірини Анатоліївни з приводу звільнення нашої частини захопленої земельної ділянки, вона їм відповіла що звільняти нічого не збирається адже ця територія (земля) належить їй i вона має вci необхідні документи для підтвердження. Після цих слів вони звернувся до Ленського відділку міліції із заявою (18.04.2009р). Заяву розглядав капітан міліції Марушевськнй О.А, який провів перевірку документів та бесіду з відповідачкою та винic постанову (25.04.2009р) про відмову в порушені кримінальної справи та зазначив у цій постанові що дане питання потрібно вирішувати в порядку цивільного судочинства.

Між власниками земельної ділянки та пані Шулешко до сьогодні викають суперечки щодо правочинності кожного із власників. Проте кошти за користування цією земельною ділянкою сплачують саме Міхальов та компаньйони.

Відповідно до рішення Ленінського районного суд м. Кіровограда від 24 жовтня 2012 року у складі головуючого судді Мягкого О.В. в задоволені позову Шулешко І.А. до  Кіровоградської міської ради, Міхальова О.П., Владова В.І., Ткаченка А.М., за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог Нехайченко Н.С., Нехайченко Л.І., управління Держкомзему у м. Кіровограді, ДП «Центр державного земельного кадастру» в особі Кіровоградської регіональної філії про визнання недійсним державного акту та усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою – було відмовлено. Зазначивши, що належним та допустимим доказом права Шулешко І.А. на користування земельною ділянкою, що знаходиться а адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Пермська. 36. її площі - 700.7 кв.м. та меж, є свідоцтво про право постійного користування, договір оренди земельної Ділянки, свідоцтво про право власності на земельну ділянку які у Шулешко І.А. відсутні. Отже твердження Шулешко І.А. про передання Міхальову О.П. у власність частини земельної ділянки, яка перебуває у користуванні Шулешко І.А. непідтверджена належними та допустимими доказами, отже є недоведеною.

 Ухвалою від 25 грудня 2012 року Колегією суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Кіровоградської області головуючого судді Дуковського О.Л. та суддів Сукач Т.О., Мурашка С.І. апеляційну скаргу Шулешко І.А. на рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 24 жовтня 2012 року – відхилено. Рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 24 жовтня 2012 року – залишено без змін.

05.07.2013 року суддею Ленінського районного суду м. Кіровограда Льон С.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні справу № 2-94/11 за позовом Міхальова Олександра Петровича до Шулешко Ірини Анатоліївни, третя особа - Владов Віталій Іванович, Ткаченко Анатолій Микитович, Кіровоградська міська рада, Кіровоградське ООБТІ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. ВИРІШИВ; позов Міхальова Олександра Петровича до Шулешко Ірини Анатоліївни, третя особа -Владов Віталій Іванович, Ткаченко Анатолій Микитович, Кіровоградська міська рада. Кіровоградське ООБТІ про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки - задовольнити.

Усунути перешкоди Міхальову Олександру Петровичу у користуванні земельною ділянкою по вул. Можайській, 35 в м. Кіровограді шляхом зобов'язання Шулешко Ірини Анатоліївни знести за власний рахунок самочинно збудовану огорожу, яка розташована на даній земельній ділянці та прибрати автомобіль з причепом.

28 лютого 2013 року суддею Ленінського районного суду м. Кіровограда Циганаш І.А. розглянуто у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді адміністративну справу позовом Шулешко Ірини Анатоліївни до Кіровоградської міської ради, третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Міхальова Олександра Петровича, Владова Віталія Івановича, Ткаченко Анатолія Микитовича про визнання протиправним та скасування пункту 11 рішення дванадцятої сесії четвертого скликання Кіровоградської міської ради № 12' від 28 вересня 2004 року «Про регулювання земельних відносин», постановив в задоволенні адміністративного позову Шулешко Ірини Анатоліївни до Кіровоградської міської ради, третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Міхальва Олександра Петровича, Владова Віталія Івановича, Ткаченка Анатолія Микитовича про визнання протиправним та скасування пункту 11 рішення дванадцятої сесії четвертого скликання Кіровоградської міської ради № 1230 від 28 вересня 2004 року «Про регулювання земельних відносин» - відмовити в повному обсязі.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+1 # natala 31.08.2013, 12:04
Цих суддів та цих "елітних " громадян міста усі знають, сумнівів у їх перемозі у наших судах немає . Порада до обкрадених - борітеся, поборете. Вам Бог помагає. Ідіть до кінця і ви виграєте у цих.
Цитата
 
 
0 # Наталя 30.08.2013, 16:46
Я теж хочу 750 м кв неподалік від центру міста. Може, хай краще розкажуть у всіх подробицях, як вони цю земельну ділянку отримали
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити