Суспільство

На вулиці Кропивницького може з'явитись торгівельна точка і автомийка: за і проти

. 4016

 

10 серпня міськрада Кропивницького прийняла рішень № 3224 та № 3174, які передбачають відведення двох земельних ділянок для продажу права оренди по вулиці Кропивницького 7.

 

kropyv7

Вказаними документами пропонувалось надати в оренду на 49 років земельні ділянки розмірами 0.0745 га (7 соток) та 0.05га (п’ять соток) для розміщення та експлуатації дорожнього сервісу, автомобільної мийки і для будівництва та обслуговування будівель торгівлі відповідно.

Депутати таке рішення підтримали. Проти виступив депутат Сергій Бойко, який опікується цим округом.

" Я не проти, аби в місті розвивався бізнес, а дані особи використали своє право претендувати на оренду земельних ділянок, проте робити це закликаю виключно у законний спосіб, з урахуванням позиції мешканців прилеглих будинків та хоч трохи включати здоровий глузд, обираючи земельні ділянки для здійснення комерційної діяльності.
Наявна територія, яку пропонувалось віддати в оренду, розташована на бугру, котрий має крутий схил у бік будинку. Та і сам бугор не природного утворення, а насипний (утворений під час побудови мікрорайону). Існують цілком справедливі побоювання щодо доцільності і безпечності будь-яких будівельних робіт на цій території, а тим більше – зведення автомийки.
Автомобільна мийка, до речі, згідно проекту, майже перекрила б прохід до сходинок, якими дістаються до своїх помешкань жителі будинків Кропивницького 7, корпус 1 та Кропивницького 7, корпус 2." - написав у Фейсбуці Бойко.

69745810 2357382521005929 999610100060520448 n

Один із бажаючих орендувати земельну ділянку Микола Гречуха - громадський активіст і викладач, а інший - також громадський активіст, керівник "Центральноукраїнського антикорупційного офісу" і керівник обласного контактного центру Андрій Лаврусь.

"Знаєте, я зовсім не здивований, що така прискіплива увага до цього питання. Ми ж не одному «щуру» наступали на хвоста в місті. Минулого року певні депутати вже розганяли хвилю. Вони думають, що тільки їм можна займатись бізнесом і отримувати земельні ділянки. При цьому оформлюють на своїх родичів або близьких.
Ми пішли іншим шляхом з самого початку. Це було принципово. Все по процедурі і відповідно до Закону, який надає нам це право. Пройдемо шлях від початку і до кінця. І вже зараз бачимо супротив політиків, руками яких маніпулюють і вносять брехню у вуха людям. Вони кишенькові. Бо якби депутат був компетентним і справедливим, а не на замовлення як зараз, то говорив би системно про незаконно встановлені МАФи, починаючи з його ж колеги депутата, який монополізує на цьому районі територію і продовжує забудовувати інші мікрорайони. А так це чиста заказуха. Прикриваючись своїм мандатом зводять рахунки з нами та хочуть завадити отримати у законний спосіб земельну ділянку. Тим більше, що дану земельну ділянку можна отримати в оренду лише після проведення аукціону. Тільки тоді визначається переможець торгів. Вчіть матчастину, депутате і не брешіть людям," - прокоментував ситуацію Андрій Лаврусь.

У п’ятницю мешканці вулиці Кропивницького планують зібратись на зустріч і обговорити ситуацію із майбутньою орендою ділянки та свої подальші дії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама