Суспільство

Кропивницький: як годують у пологовому будинку №1 (ФОТО)

. 4915

11 вересня інспектували пологовий будинок №1 у Кропивницькому.  

pol

Як повідомляють на сайті міської ради, інспектування здійснила заступниця міського голови Наталія Дзюба спільно із начальницею управління охорони здоров’я міської ради Оксаною Макарук.

За словами головного лікаря пологового будинку Людмили Романів на харчування пацієнтів у закладі передбачено 22 гривні на день.

Харчування в медичному закладі триразове. У меню на сніданок: гречана каша, варене яйце, чай, на обід — суп вермішелевий, каша ячна, риба жарена, на вечерю — каша геркулесова, чай.

pol2

- Для забезпечення якісного харчування ми залучаємо додаткові кошти, благодійні внески, спонсорську допомогу. Щодня у нас в меню є м’ясо, сосиски, яйця, риба. Меню досить різноманітне. Готуємо вареники з картоплею, сиром. Ми навіть печемо випічку, - відзначила Людмила Романів. - Зараз закуповуємо овочі, домовляємося з фермерами, укладаємо договори на постачання харчових продуктів. Картоплю плануємо придбати у Вінницький області по 4 гривні за кілограм, це досить вигідна ціна. Вся продукція має відповідну сертифікацію.

Нагадаємо, у центральній лікарні Кропивницького пацієнтів годують за три гривні на день.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама