Суспільство

У Дмитрівській ОТГ з’явилися два спортмайданчики (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2459

 

У Дмитрівській громаді встановили нові сучасні тренажери для занять спортом.

DSC 7202

Як повідомляє “Український кризовий медіа центр”, проєкт спортмайданчиків в Дмитрівській ОТГ реалізували у співпраці з Програмою USAID DOBRE.

- Ми підтримали ініціативних жителів громади, які облаштували території під майданчики, ми допомогли їм встановити нові сучасні тренажери для занять спорту. Сьогодні Програма DOBRE дає можливість навчатися та спільно реалізувати проєкти, створювати умови для наших громадян та думати над тим, що ми залишимо своїм нащадкам, – каже сільська голова Наталія Стиркуль.

DSC 7206

Встановлення спортивних майданчиків – це перший проєкт швидких грантів «Спорт доступний для всіх», який реалізовано серед громад третьої когорти Кіровоградської області.

DSC 7276

- Приємно бачити, що життя покращується завдяки співпраці органів влади та жителів громади, коли вони чують один одного. Сподіваємося, що співпраця Програми DOBRE з громадою принесе плоди і це сприятиме ще більшому розвитку вашої території. Інфраструктура та послуги у Дмитрівській ОТГ на дуже високому рівні. Школи, садочки, амбулаторія і відділення територіального центру для самотніх людей поважного віку, які ми сьогодні побачили, зроблені на рівні європейський стандартів. У громаді дуже багато молоді, вони постійно пропонують щось нове, і це сприятиме розбудові громади у майбутньому, – розповів директора Програми DOBRE Беррі Рід.

Нагадаємо, “Гречка” нещодавно писала про те, як живе і куди рухається Дмитрівська ОТГ після об’єднання.

 

Поширюйте

Коментуйте