Суспільство

В Івано-Франківську навчатимуть програмуванню за системою з Кропивницького

 Автор: Ірина Маслюкова. 3692

 У Івано-Франківську запускають безкоштовне навчання програмуванню за системою, розробленою у Кропивницькому.

 854188 it akademiya 99 garantiyi pratsevlashtuvannya novini kompaniy

Громадська організація Інша освіта (Івано-Франківськ) стала партнером соціального проекту Школи програмування Ш++ для впровадження унікальної системи навчання за методикою peer-to-peer.

Суть цієї методики полягає у навчанні без залучення викладачів з поєднанням онлайн і офлайн складової. Для її реалізації команда проекту Школа програмування Ш++, який реалізується молодіжною громадською організацією КОВО вже другий рік у Кропивницькому, створила портал (сайт) з навчальними матеріалами, чітко розробленою системою сповіщень та відстеженням успішності користувачів.

Впродовж майже двох років роботи системи у Кропивницькому студентами стали 163 людини, пройшли курс від початку до кінця майже половина від загального числа. Більше 50% тих, хто вступили на навчання, починають працювати у сфері ІТ.

Навчання у Школі програмування Ш++ є безкоштовним, так само як це буде і у Івано-Франківську (це одна з основних умов цього формату навчання).

Ще однією особливістю цього формату є поєднання онлайн та офлайн складової (студенти мають дві зустрічі на тиждень, але можуть провести їх у онлайн форматі за потреби).

Засвоєння навчального матеріалу відбувається самостійно. Студенти перевіряють домашні завдання (проводять ревью) і оцінюють їх також самостійно (кожного тижня система підбирає відповідну кількість людей для перевірки коду один одному).

9 вересня частина команди Школи програмування Ш++ відвідала місто Івано-Франківськ, щоб навчити команду, яка займається запуском проекту Peer2Peer та презентувати запуск проекту на загал.

Запуск першої групи у Івано-Франківську планується вже 30 вересня.

Вже готуються програми з інших дисциплін, які можна буде проходити у Кропивницькому та Івано-Франківську за тією ж системою.

 

Поширюйте

Коментуйте