Суспільство

Назвали схеми руху перекриття Кропивницького на День міста

. 1519

21 вересня, у зв'язку зі святкуванням 265-річчя Дня міста, у Кропивницькому анонсували перекриття руху вулицями міста.

 transport

Як рухатиметься транспорт повідомили сьогодні під час пресконференції в міськраді.

Так, 21 вересня з 9:00 до 22:30 буде перекрито для руху транспорту вулицю Велику Перспективну від вулиці Шевченка до Преображенської.

Додаткові перекриття: З 9:00 від супермаркету "Копілка" до вулиці Преображенської, від площі Соборна до вулиці Шевченка на час руху колон.

14:00-16:00 - Велика Перспективна від пам'ятника "Янгола-охоронця" до вулиці Шевченка.

Для вирішення технічних питань з 6:00 до 24:00 буде перекрито вулицю Віктора Чміленка (від Великої Перспективної до Чорновола).

7:00-18:00 - буде перекрито ділянку біля Ковалівського парку: вул. Дворцова від Кавалерійської до Юрія Олефіренка, до Євгена Чикаленка.

Як рухатиметься транспорт: Електротранспорт рухатиметься по вул. Преображенській, проспект Винниченка, мікрорайон "Ковалівка", провулок Училищний, Маланюка і далі за своїм маршрутом. В обох напрямках.

Комунальний транспорт працюватиме до 24:00 (автобуси і тролейбуси). Приватників орієнтуватимуть, аби вони також здійснювали перевезення до 24:00. Автотранспорт буде рухатися Преображенською і Шевченка, а перекриту ділянку об'їзджатимуть паралельними вулицями: Чорновола, Садовського (Декабристів), Шульгіних, Пашутіна, Тарковського, Михайлівська.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама