Суспільство

Кропивницький: як годують у дитячій міській лікарні (ФОТО)

. 1181

 

У Кропивницькому 12 вересня інспектували їдальню дитячої міської лікарні.

 

id

Як повідомляють на сайті міськради, начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук на виконання доручення міського голови Андрія Райковича перевірила ситуацію у харчоблоці та їдальні.

За інформацією головної лікарки закладу Оксани Клюєнко, вартість харчування пацієнтів не пільгових категорій на день складає від восьми до п’ятнадцяти гривень, в залежності від меню. 

Для дітей пільгових категорій денний раціон обходиться в межах 40 гривень, що також значною мірою залежить від меню та виду м’ясних або рибних продуктів.

Для пацієнтів-пільговиків передбачене посилене харчування, до їхнього раціону додатково включені вафлі, сік, яблука, сосиски та варені яйця.

- Навіть в межах 8 гривень на день наші кухарі готують смачні та різноманітні страви, - наголосила Оксана Клюєнко. - На сніданок діти сьогодні отримали молочну рисову кашу, чай та хліб, а діти учасників АТО ще й вафлі. Обідатимуть наші пацієнти гороховим супом, перловою кашею, буряковою ікрою та рогаликом з повидлом. На вечерю в меню заплановане картопляне пюре, тушкована капуста та чай з хлібом.

Для маленьких пацієнтів продукти харчування закуповуються як за кошти бюджету, так і позабюджетні надходження. Крім того, заклад отримує благодійну допомогу — меценати привозять в лікарню фрукти, печиво тощо.

Нагадаємо, у центральній лікарні Кропивницького пацієнтів годують за три гривні на день, а у пологовому будинку №1 на харчування пацієнтів передбачено 22 гривні на день.

id2

id3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама