Суспільство

Жителі Кіровоградщини можуть тестувати онлайн-мапу ремонту доріг

. 2271

 

Укравтодор презентував онлайн-ресурс для відслідковування ремонтних робіт та стану проїзду на дорогах державного значення.

 

67893

Як повідомляє Укравтодор, кілька тижнів карта https://remonty.ukravtodor.gov.ua працюватиме в тестовому режимі. Натомість усі пропозиції та зауваження просять надавати на електронну скриньку Укравтодору: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

На карті відтворено оперативну й актуальну інформацію про виконаних ремонтних робіт на дорогах країни. Тобто кожен користувач зможе спланувати поїздку та отримати детальну інформацію з виду ремонту та термінів його виконання.

- На карті, яку ми сьогодні презентуємо, відтворено не тільки географію ремонтів, що є загальноприйнятою європейською практикою, але й надано посилання на систему держзакупівель, аналітику порталу прозорого будівництва і інформацію щодо залучених інженерів консультантів FIDIC, - каже Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.

Зокрема можна дізнатися про тип ремонту, дати початку та завершення робіт, компанію-виконавця робіт з проєктування та ремонту дороги, вартість договору.

Додатково система містить фото та відеоматеріали на початку ремонтів та після введення в експлуатацію відремонтованої ділянки.

- У подальшому на базі цього ресурсу планується забезпечити інформацію про стан дорожньої інфраструктури, зокрема, про актуальний стан мостових споруд, пункти відстою для вантажного транспорту, розташування медичних закладів,електрозаправок та корисні сервіси. Окрему увагу приділимо інформації про стан безпеки руху, зокрема, плануємо розміщувати оперативну відеоінформацію з проблемних ділянок, дані про інтенсивність руху, інформацію по швидкісному режиму, обмеження руху та альтернативні маршрути. Також в планах сервіси для бізнесу, зокрема, єдине вікно сервісу здійснення габаритно-вагового контролю та оплати проїзду дорогами державного значення, - розповів Вадим Горюшко, директор ДП «Укрдорзв’язок».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама