Суспільство

У Кропивницькому анонсували форум з туризму

. 2606

 

27 вересня відбудеться муніципальний інвестиційний форум Time to Invest на тему «Внутрішній туризм: інвестиція в розвиток території».

post 30400 0 30959800 1441193591

Про це повідомляє у Facebook департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Кропивницького.

- Метою форуму є активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування регіонального туристичного продукту на український та міжнародний ринки, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів Кіровоградської області, - мовиться в анонсі заходу.

Зокрема під час форуму будуть обговорювати як ефективно створювати та просувати місцеві туристичні продукти; як зробити туристичну галузь вигідним бізнесом.

В рамках проведення заходу проходитиме виставка-презентація, де будуть представлені найкращі регіональні туристичні маршрути. Захід орієнтований на представників туристичних компаній та комплексів України, баз відпочинку та оздоровчих центрів, готелів та центрів розваг, профільних державних відомств та установ з розвитку туристичної галузі України, муніципалітетів.

Форум відбуватиметься з 10.00 до 13.30 в рамках ділової програми агропромислової виставки AgroExpo. Проходитиме на базі виставкового комплексу ТОВ «Украгроекспо» (вул. Мурманська, 8).

Організатором заходу є міська рада міста Кропивницького спільно з Кіровоградською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Украгроекспо».

Захід є відкритим, участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації переходьте за посиланням https://bit.ly/2YInTTh.

Деталі за тел.+38 (0522) 36 13 35 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама