Суспільство

У Знам’янці дошкільнят годували фальсифікованим маслом

. 1071

На Кіровоградщині фахівці Держпродспоживслужби вилучили з обігу фальсифіковане масло.

5f4ce653ac8f2748dae42f327ac7415d

Як повідомляє пресслужба відомства, під час інспектування відібрали зразки трьох марок: 

масло солодковершкове «Селянське» з вмістом жиру 73% виробництва ТОВ «Вівальді Д», Хмельницька область;

масло вагове селянське з вмістом жиру 72,5% виробництва ТОВ «Хеппі Мілк Плюс», Київська область;

масло солодковершкове «Вершкова долина» з вмістом жиру 72,6% виробництва ДП «Старокостянтинівський молочний завод», Хмельницька область.

Відповідно до експертних висновків Регіональних державних лабораторій в Кіровоградській та Полтавській областях в усіх зразках виявлено невідповідність вимогам нормативної документації (ISO 17678:2010) за тригліцеридним складом молочного жиру, тобто є фальсифікатом.

До того ж один зі зразків (ТОВ «Хеппі Мілк Плюс») не відповідав вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови» за фактичними мікробіологічними показниками, причиною чого могло стати порушення температурного режиму під час зберігання.

Варто зазначити, що зразки продуктів виробництва ТОВ «Вівальді Д» і ДП «Старокостянтинівський молочний завод» відібрали в торговельних закладах у Кропивницькому та Долинській, а зразок продукту виробництва ТОВ «Хеппі Мілк Плюс» - на харчоблоці дошкільного навчального закладу в Знам’янці.

Обіг масла зазначених виробників в торговельних закладах та ДНЗ, а також його закупівлю у виробника для харчування дітей припинили.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама