Суспільство

У Кропивницькому шукали собачі таланти на догфесті (ФОТО)

. 3339

 

Сьогодні в рамках святкування Дня міста на Козачому острові влаштували догфест “Смачна кісточка”, де взяли участь 21 учасник - кропивничани та їх чотирилапі улюбленці різних порід і темпераментів.

IMG 6248

Розпочали собачі змагання зі знайомства. Власники та їх домашні улюбленці ходили "по колу", аби показати “хто є в домі господар”.

IMG 6290

IMG 6326

Наступне завдання - “Конкурс талантів”, де собаки мали показати, що вміють. Хто танцювати, хто стрибати, а хто і співати.

IMG 6298

IMG 6315

Після чого на собак чекало не менше випробування - віднайти свого господаря чи господарку. Для цього конкурсу організатори підготували дощовики, які одягали три людини, серед яких був господар чотирилапого. Було і так, що своїх господарів тварини не одразу знаходили.

IMG 6331

Після чого на песиків чекав смачний конкурс “Як не з’їм, то понадкушую”. У ньому тваринки змагалися на швидкість поїдання сосисок.

IMG 6340

Переможницею на поїдання стала, до речі, найменша учасниця - Еля.

IMG 6309

Завершальним конкурсом був “Намалюй свого собаку”. Господарі малювали своїх улюбленців. А потім порівнювали наскільки схожі малюнки з оригіналами.

IMG 6362

IMG 6375

Після проведення всіх конкурсів усі чотирилапі учасники отримали подарунки від спонсорів - корм.

IMG 6378

Крім того, господарі мали можливість безкоштовно скористатися послугами грумерів й оновити стиль своїх домашніх улюбленців.

IMG 6350

IMG 6356

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама