Суспільство

У Кропивницькому відкрили оновлений автоцентр NISSAN (ФОТО)

. 3374

До Дня міста, 20 вересня, відбулось урочисте відкриття дилерського автоцентру «NISSAN» АТМ Кропивницький, оновленого за новими європейськими стандартами бренду.

nissan2

Дилерський центр – другий в Україні, збудований за новими стандартами бренду «NISSAN» - New Retail Concept. Про це розповів на брифінгу, присвяченому відкриттю, генеральний директор «Ніссан Мотор Україна» Андрій Нестеренко.

При вході у автоцентр знаходиться конструкція Nissan drive, де представлена нова модель бренду. Загалом, модельний ряд нині представлений із чотирьох автомобілів: Juke, Qashqai, X-Trail, Navara.

nassan1

- Головне завдання – це створити для наших клієнтів задоволення від покупки автомобіля. Відразу покупець занурюється в атмосферу «Nissan» –цьому сприяють різноманітні елементи, які розташовані в салоні. Наприклад, персональний конфігуратор, який дозволяє в кілька дотиків до сенсорного екрану скомплектувати власне авто будь-якої моделі. Обрати комплектацію, колір тощо, - відзначив Андрій Нестеренко.

nissan4

Зона для клієнтів зроблена у теплих кольорах, розміщені комфортні крісла, кавомашина, холодильник з напоями. Також є два інформативні монітори, нестандартна зона продажів – високі столи та стільці, де можна спілкуватися з клієнтом.

Родзинка інтер’єру – скляні стіни з видом на вулицю та зону автосервісу, який займає ще 350 кв. м. 

nissan10

- «Омега-Моторс» з 2008 по 2018 роки був офіційним дилером бренду «Nissan» в нашому місті і області. Усі етапи становлення ми пройшли гідно. У 2018 році я вирішив призупинити свою діяльність, як офіційний дилер і отримав партнера в особі Григорія Гріншпуна, керуючого групою компаній «Автомастер», з яким у нас сьогодні є договірні відносини. У 2018 році компанія «Омега-Моторс» інвестувала в реконструкцію будівлі, створивши комфортні умови для персоналу, майбутніх, і нинішніх клієнтів, - поділився з журналістами колишній дилер бренду, директор компанії «Омега-Моторс» Олександр Шамардін.

Також він розповів, що приводять до ладу і територію біля автоцентру – облаштовано зону відпочинку з охайними доріжками. Поряд планується відкриття виставкового майданчика для продажу та обміну автомобілів за системою trade-in. Для цих проєктів вже підготували місце, виклавши плиткою частину території, що прилягає до будівлі.

Наразі у автоцентрі 25 працівників, всі сертифіковані та пройшли навчання в Києві.

- За рік нам вдалось зібрати команду професіоналів і сьогодні можу з гордістю говорити про те, що команда у Кропивницькому – це люди відкриті до спілкування з клієнтами. Впевнений в успіху центру. Ця впевненість базується на «трьох китах»: бренд, автоцентр та команда. Три складові дадуть велику енергію і «Nissan» не просто відродиться у Кропивницькому, а засяє новими фарбами, - відзначив керуючий групою компаній «АВТОМАСТЕР» Григорій Гріншпун.

Автоцентр, який знаходиться за адресою проспект Винниченка, 2, пропонує низку вигідних фінансових програм для придбання автомобілів. Серед основних – кредитування та лізинг.

Довідка: ТОВ «АТМ Кропивницький» - офіційний дилер «NISSAN» у Кіровоградській області. Компанія входить до складу Одеської автомобільної Групи компанії «АВТОМАСТЕР», яка розвиває бренди Nissan, Citroen, KIA, Ford, Renault, Skoda, Hyundai, Chery.

Реклама

nissab8

nissan3

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама