Суспільство

Депутати облради звернулися до Уряду через програму розвитку лісового господарства

. 2447

Депутати Кіровоградської обласної ради звернулися до Уряду з метою прийняття державної програми розвитку лісового господарства.

885488

Як повідомляють на сайті облради, відповідний депутатський запит Наталії Ревенко підтримали у ході чергової сесії.

У зверненні депутатів до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України йдеться про те, що Державна програма “Ліси України” не була прийнята. Саме вона визначала б стратегію розвитку лісового господарства хоча б на коротку перспективу.

Уточнюється, що лісогосподарські підприємства Кіровоградської області давали до 29 відсотків експортної виручки, а надходження до бюджетів усіх рівнів від їхньої роботи за перше півріччя 2019 року становить 56,9 мільйонів гривень. Таким чином, відсутність програми ставить під загрозу розвиток лісового господарства, що призведе до скорочення робочих місць та кліматичних змін.

“Враховуючи викладене, з метою недопущення знищення лісового господарства України, банкрутства підприємств лісової галузі, попередження негативних наслідків для лісів України у вигляді пошкодження хворобам, шкідниками та пожежами, скорочення робочих місць та втрати фахівців у галузі лісового господарства, а також соціального напруження, пов’язаного із вивільненням працівників, прошу направити звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з проханням при підготовці управлінських рішень та проєктів законодавчих актів враховувати висновки фахівців та провідних науковців Національного університету біоресурсів і природокористування, інших вищих навчальних закладів лісівничого спрямування, а також прийняти рішення щодо розроблення і прийняття Національної лісової політики та довгострокової Державної програми розвитку лісового господарства”, - йдеться у депутатському запиті.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама