Суспільство

Кропивницький: у бібліотеці Чижевського відбудеться День відкритих дверей

. 3949

30 вересня, з 12:00 до 16:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І. Чижевського – День відкритих дверей.

bib

Як повідомляє пресслужба бібліотеки, протягом дня на кропивничан та гостей міста чекають багато цікавих презентацій, виставок, оглядових екскурсій-ознайомлень з відділами, з новітніми ресурсами та інформаційними послугами Бібліотеки та інші заходи.

В холі І поверху з 12:00 до 16:00 проходитиме великий відкритий перегляд літератури: кожен відділ представить нові надходження за 2019 рік. Родзинкою свята буде презентація буктрейлерів, які створили бібліотекарі, обравши кращі книги на власний смак.

А також виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва: мило, виготовлене власноруч; чашки, оздоблені фітоглиною; подарункова домашня пастила та ін.

Опівдні свято розпочнеться з підсумків інтернет-вікторини «Як добре ти знаєш найбільшу бібліотеку області», де переможці отримають призи.

О 12.10 запрошуємо на «Бібліотечний печворк» – презентація одягу від Ірини Кудревич
та дефіле бібліотекарів.

О 13.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки народної майстрині України І. Правдіної «Всесвіт витинанок Ірини Правдіної».

О 13:00 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч з письменницею Ольгою Мігель, яка презентує нову книгу - фентезі «Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь».

Крім цього, кожен відділ підготував цікавинки для своїх користувачів та гостей: відділ абонемента - презентацію виставки сучасної української художньої літератури «Дорослі письменники – батькам та дітям», інтернет-центр - «Віртуальну подорож Кропивницьким» і квест «З ІТ на ТИ», відділ документів з економічних, технічних, природничих наук проводить акцію «Відмовся від пластику» (розмальовка еко-торб).
Відділ рідкісних та цінних видань презентує «Книжкові цікавинки», а відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я - книжкову виставку «На крилах милосердя», відділ обслуговування користувачів - виставку-інсталяцію «Книжковий дощ новинок». Завітайте на екскурсії до численних виставок у відділах, які відкрилися напередодні.

Адреса: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама