Суспільство

Агроекспо відвідали понад сорок тисяч гостей

. 2064

За три дні виставку Агроекспо у Кропивницькому відвідали 41 394 людини. Минулого року відвідувачів було 35 тисяч, повідомляють організатори.

69089100 2573216409367975 3168210452987510784 o

Традиційно під час роботи виставки пройшов ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій. Так, у перший день роботи виставки ділову програму «AGROEXPO-2019» відкрила панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівників до Президента України зберегти державну програму підтримки сільгоспмашинобудування – у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки.

Новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні для демпоказів. Загальна площа полігону становить ‒ 60 000 м² (6 га). Усього за три дні демпоказів свої можливості показали 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній.

На спеціальному полігоні для тест-драйву на виставці «AGROEXPO» пройшов один з найбільший в Україні тест-драйвів кросоверів та позашляховиків, у якому взяли участь 11 позашляховиків відомих світових брендів: MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT, FORD, SUBARU, SKODA. Організатори виставки підготували 5 спеціальних смуг для тесту.

Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України провели український Етап Кубка "Open Arnold Amateur Strongman". У змаганнях взяли участь семеро атлетів з України та один богатир з Молдови. У підсумковому заліку 1 місце виборов Олександр Кочергін (уродженець селища Суботці Кіровоградської області, проживає у місті Чернівці).
Окремим блоком в рамках виставки проходить "Покровський ярмарок" - культурно-розважальний захід з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та традиційним вже конкурсом "Гарбуз-велетень". Цього року було встановлено новий рекорд гарбуза - 76 кг. Переміг гарбуз Олени Горлової з селища Осикувате Кіровоградської області. Переможниця отримала у подарунок 32-дюймовий телевізор.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама