Суспільство

На дороги Кіровоградщини перерозподілили понад 23 зекономлених мільйонів

. 907

Зокрема, зекономлені кошти держбюджету хочуть спрямувати на відновлення зруйнованих гідроспоруд внаслідок стихії у Бобринецькому та Устинівському районах.

 hroshi

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація, питання перерозподілу коштів субвенції з державного бюджету на будівництво, ремонт і утримання місцевих і комунальних автомобільних доріг області розглянули на засіданні відповідної обласної робочої групи. Цього року ремонти виконуються по 79 об'єктах: 12 доріг комунальної власності та 67 доріг місцевого значення. Загальний обсяг фінансування будівництва, ремонту і утримання місцевих і комунальних автомобільних доріг області цьогоріч складає близько 476 млн 138 тис. грн. По 56 об'єктах проведені тендери та укладено договори на виконання робіт з підрядниками. 13 тендерних процедур нині заблоковано однією із фірм, справи на розгляді в Антимонопольному комітеті.

За результатами конкурентних торгів у системі "ProZorro" на виконання робіт, утворилася економія коштів субвенції у розмірі понад 23 млн 123 тис. грн, яку необхідно перерозподілити між об’єктами, що потребують додаткового фінансування. Зміни запропоновано внести до 63 об'єктів поточного і середнього ремонту – зменшити обсяг їх фінансування на суму економії. Вивільнені кошти є можливість спрямувати на 8 інших об’єктів, 2 з яких – зруйновані внаслідок стихії гідротехнічні споруди в Бобринецькому та Устинівському районах.

Члени обласної робочої групи підтримали пропозиції. 4,5 млн грн буде направлено місцевим бюджетам за вже проведені ремонтні роботи на гідротехнічній споруді у Бобринецькому районі, 8,5 млн грн – спрямують на відновлення гідроспоруди в Устинівському районі. Решту зекономлених коштів направлять на об’єкти в Новоукраїнському, Устинівському, Новомиргородському, Новоархангельському районах та місті Олександрії.
Вказані зміни потребують погодження із Укравтодором та Бюджетним комітетом Верховної Ради.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама