Суспільство

Кіровоградщина підготує кілька інвестиційних проєктів на міжнародний форум

. 1077

29 жовтня у Маріуполі відбуватиметься Міжнародний інвестиційний форум, на який Кіровоградська область має підготувати 2-3 регіональні проєкти, які можна подати інвесторам. 

 budget 28ghv

Про це повідомила сьогодні, 30 вересня, під час апаратної наради в облдержадміністрації т.в.о. голови ОДА Світлана Лобанова.

Підготовкою таких інвестпроєктів займатиметься департамент економічного розвитку вже з цього тижня.

За словами пані Лобанової, доручення про підготовку інвестпроєктів регіони отримали від Прем'єр-міністра України Олексія Гончаренка.

Довідково: Міжнародний інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine - перший інвестиційний форум під егідою Президента України. Плануються дискусії з Прем'єр-міністром України та профільними міністрами, презентації та воркшопи; виставка інвестиційних проектів; кейси успіху, новітні технологічні та інноваційні проекти. Очікують представників міжнародних та українських інвестиційних фондів, компаній, донорських організацій і міжнародних фінансових корпорацій, а також представники уряду та місцевої влади, інвестори, представники посольств, бізнесу, молоді лідери та ЗМІ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама