Суспільство

У Новомиргороді не буде води

 Автор: Валерія Жовтун. 2089

 

Жителів громади на Кіровоградщині просять зробити двохдобовий запас води.

 kitvoda

Як повідомляє Новомиргородська міська рада, тимчасова відсутність водопостачання у центральній частині міста пов’язана з плановим ремонтом системи водовідведення – заміною частини каналізаційної мережі.

Так, водопостачання буде відсутнє 3-4 жовтня. Певний час після ремонту водопровідна вода може не відповідати санітарним вимогам.

Відзначимо, що в Новомиргороді введено план довгострокових заходів з покращення ситуації з якістю водопостачання. Так в серпні було замінено близько 1,2 км водогону по вулиці Матросова (витрачено 200 тис. грн). Це найбільш проблемна ділянка. За тиждень на ній відбувалося до трьох поривів мережі. Після пуску води в систему, внаслідок гідроудару, вона була брудна деякий час. Для мінімізації цих негативних явищ закуплено обладнання, яке буде зменшувати наслідки гідроударів після аварійних ситуацій. Введено в дію додаткову свердловину в районі стаціонарного відділення лікарні. Це дало можливість стабілізувати тиск води на верхніх поверхах багатоповерхівок у центральній частині міста, а також у мікрорайонах "Софіївка" та "Біла Глина". З цією метою було виділено кошти у сумі 100,0 тис. грн, на які закуплено необхідне обладнання та прокладено одного км нової водопровідної мережі. На черзі відновлення другої свердловини у північній частині міста. Головна мета - стабілізувати тиск у водопровідній мережі у житловому масиві "Златопіль".

 

Поширюйте

Коментуйте