Суспільство

У Кропивницькому стартував форум громадських організацій і влади

. 1190

 


У Кропивницькому сьогодні стартував заключний коаліційний форум «Зміни – це ми», який триватиме до 15:00 в приміщенні Економіко-технічного інституту імені Роберта Ельворті.

 

Його проводить коаліція громадських організацій «Рада Експертів». До Кропивницького на форум приїхали представники громадський організацій не лише з Кіровоградської області, а й інших регіонів.

Сепед спікерів представники обласної влади та органів місцевого самоврядування, керівники галузевих департаментів та управлінь, лідери громадських організацій.

Наразі відбулися зміни в програмі форуму, адже сьогодні по обіді в Кропивницькому збирають позачергрву сесії міськради в зв'язку з реакцією громадськості на погодження Президентом "формули Штайнмаєра".

На форумі, зокрема, будуть обговорені успіхи та провали імплементації національних реформ на місцевому рівні. Поговоримо про нормативно-правові акти, які були прийняті у тісній співпраці громадського сектору та влади. А також спрогнозують проблеми і виклики, які чекають на Україну і регіони в 2020 році.
Захід відбувається у рамках Проєкту «Дорожня Карта Реформ Кропивницького», який втілюється «Прес-клубом Реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама