Суспільство

Нардепів попросять звернути уваги на нефіскальні чеки в магазинах

. 1047

Начальника управління торгівлі міськради Кропивницького просять звернутись до народних депутатів, аби вплинути на ситуацію з нефіскальними чеками в магазинах.


Таку пропозицію висловив депутат Михайло Бєжан під час постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів сьогодні, 8 жовтня.

 

Нагадаємо, раніше під час комісії депутати повідомили, що низка супермаркетів міста не видають фіскальні чек і інформацію про це передали в ДФС. Тоді заявник вважав, що таким чином торгівельні мережі порушують законодавство, а також ставлять у невигідні умови інші магазини.

У свою чергу названі магазини перевірило управління торгівлі. За словами начальника управління, Сергія Горбовського, видача нефіскальних чеків на хлібобулочні вироби не є порушенням законодавства. На алкогольні напої маркет видавав фіскальні чеки, як цього вимагає законодавство.

Тому комісія попросила звернутись до народних депутатів з цього питання, аби ті подумали, як на законодавчому рівні можна вплинути на ситуацію.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама