Суспільство

У Кіровограді збудують «МакДональдз»?(ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 8747

Таку несподівану інформацію отримали журналісти сьогодні, 3 вересня, від першого заступника Кіровоградського міського голови Володимира Каніщева.

 Кіровоград. Інформаційний портал

Заклад харчування планують розмістити у центрі Кіровограда на розі вулиць Декабристів та Винниченка, на території Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг, яка сьогодні перебуває в оренді.
 
Згідно паспорту об’єкта, будівництво 6-ти поверхового адміністративно-торгівельно-готельного комплексу тут було завершене ще 31 січня 2011 року. В реальності ж на його місці лише натяки на фундамент та іржава арматура.

 Кіровоград. Інформаційний портал

 Кіровоград. Інформаційний портал

 Кіровоград. Інформаційний портал

 Кіровоград. Інформаційний портал

На сьогодні триває процедура розірвання договору оренди через суд. За словами чиновника, ведуться переговори з «McDonald's Corporation»:

 «Приїздили представники корпорації, ми з ними спілкувалися, але у них дуже високі вимоги. Ми вважаємо, що така серйозна структура, як «МакДональдз» у місті Кіровограді має бути. Наші діти, коли їдуть до інших місць, то перше місце куди їх ведуть батьки  - це мабуть «МакДональдз». Але все це поки що лише на стадії переговорів».
 
Питання будівництва  «МакДональдз»  у Кіровограді підіймали і раніше. Але відгуки представників влади не були такими оптимістичними. Голова ОДА Сергій Ларін під час прямого ефіру 6 квітня 2012 року запевнив кіровоградців, що для області пріоритетом є все кіровоградське, і " МакДональдз " точно в цей список не входить.

Фото Валерія Лебідя

Поширюйте

Коментуйте