Суспільство

Управління юстиції Кіровоградської області ліквідують

 Автор: Валерія Жовтун. 3622

 

Кабмін схвалив постанову, якою кількість головних територіальних управлінь юстиції скорочується з 27-ми до 8-ми.

 minust

Про це повідомляє Мінюст з посиланням на міністра юстиції Дениса Малюська.

Зменшення кількості управлінь в областях, за словами міністра, оптимізує систему територіальних органів Міністерства юстиції, покращить контроль за їхньою роботою, забезпечить ефективне виконання покладених на міністерство завдань та раціональне використання державних ресурсів.

- Постановою ліквідуються територіальні органи Міністерства юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Натомість буде утворено міжрегіональні територіальні органи Міністерства юстиції зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження яких розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць, – розповів очільник відомства.

Відповідно до постанови будуть утворені такі міжрегіональні управління Міністерства юстиції: Західне міжрегіональне управління (м. Львів), Південно-Західне міжрегіональне управління (м. Івано-Франківськ), Центрально-Західне міжрегіональне управління (м. Хмельницький), Центральне міжрегіональне управління (м. Київ), Північно-Східне міжрегіональне управління (м. Суми), Південно-Східне міжрегіональне управління (м. Дніпро), Південне міжрегіональне управління (м. Одеса), Східне міжрегіональне управління (м. Харків).

Натомість територіальні органи Міністерства юстиції, які ліквідуються, продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до завершення заходів, пов’язаних з утворенням міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції.

Натомість начальник ГТУЮ в Кіровоградській області Вадим Гуцул прокоментував на своїй Фейсбук-сторінці урядове рішення про оптимізацію територіальних управлінь юстиції в областях.

- З честю приймаю таке рішення Уряду. Маємо виконувати нормативно-правовий акт, тож освоюватиму нові навики й буду ліквідатором. Цього, правда, ніколи ще не робив, але тепер, на жаль, з біллю в серці вмітиму і це. Я останній піду з цього чудового корабля як і годиться капітану! Єдине, хвилююсь за свою команду. Зараз 120 працівників апарату залишаться фактично на вулиці. Як швидко вони знайдуть роботу – питання. Сподіваюсь, що працевлаштуються без зайвих проблем! Дякую кожному з вас особисто! - написано в пості.

 

Поширюйте

Коментуйте