Рекламу та вивіски, які псують зовнішній вигляд Кіровограда, демонтують (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2622

 

Центр Кіровограда буквально потопає в рекламних вивісках, банерах, сітілайтах, розтяжках, сотні різноманітних вивісок закладів різного призначення привертають увагу споживачів. Проте зміст тієї реклами та стиль вивісок не завжди гармонійно вписуються в архітектурну картину історичного центру. Віднедавна це помітили і чиновники.

«Нещодавна ми приносили квіти до пам’ятної дошки В’ячеславу Чорноволу і мене вразила ситуація, коли поруч розташовані рекламні вивістки низького естетичного рівня, які стилістично не поєднуються з дошкою пошани, встановленою на будинку, який, до речі, є пам’яткою архітектури. - розповідає заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій, - Після цього я звернув увагу на те, як у нас в принципі розташовані в центральній частині міста рекламні вивіски на фасадах будівель, які є пам’ятками архітектури, та у безпосередній близькості до ни - у так званих охоронних зонах. На жаль, не можна сказати, що ситуація є нормальною та керованою».

Чиновник наголошує, що обласний і міський бюджети витрачають великі кошти на те, щоб привести до належного вигляду пам’ятники архітектури, зберегти їх. А ті, хто орендує ці приміщення, безконтрольно розміщують на фасадах, або поруч з ними такі рекламні носії, які їх спотворюють.

У зв’язку з цим керівництво області «по гарячих слідах» вирішило надати відповідне доручення органам охорони культурної спадщини та спільно з міською радою інвентаризувати такі рекламні носії та перевірити дотримання закону про рекламу, законодавства про охорону культурної спадщини.

Вже після цього планують вжити заходів щодо перенесення або демонтажу реклами, що не відповідає цим нормам.
На виконання цього рішення запропонували дати два тижні.

«Діти пішли до школи і потрібно дивитися за тим, що вони бачитимуть. Потрібно створити якусь комісію з моралі. Он в Києві спокійно працює комісія, яка погоджує зміст рекламних носіїв, а у нас, як не одна частина тіла, так інша. І написи в яких крапки ставлять, але ж ми дорослі люди і розуміємо, що там написано. Одна справа де розміщують ту рекламу, а ще інша - що там написано», - зазначив Андрій Ніколаєнко, голова Кіровоградської ОДА.

 

До речі, в містах Європи розміщення рекламних вивісок на памятках архітектури і взагалі - історичному центрі міста, чітко обумовлене і часто взагалі заборонене. Також на фасади таких будинків не виводять кондиціонери. Таку практику впроваджують і в деяких містах України.

 

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Вадим 05.09.2013, 11:03
Не даремно журналісти піднімали питання благоустрою міста. Таки влада звернула на це увагу.
Цитата
 
 
0 # Іван 05.09.2013, 08:33
Якщо це все демонтують це буде дуже класно. Ми все ж доведем, що Кіровоград - Європейське місто.
Цитата
 
 
+2 # Kotya 04.09.2013, 21:24
Файне місто Кіровоград, не дозволяй комерсантам перетворювати себе на буклет з рекламою
Цитата
 
 
+2 # Dexter 04.09.2013, 19:37
Город на самом деле пестрит яркими красками...увы, но рекламы. При этом возникает чувство неухоженности и "базарности" города
Цитата
 
 
0 # Юрій 04.09.2013, 16:35
Для перших офіційних осіб області жіноча білизна - поза законом. Як за СРСР - "виріб № 2".
Цитата
 
 
0 # admin 04.09.2013, 11:55
Цитую Я:
Чем вам не нравится витрина магазина "Добра фігура" ??? Что за ханжество??? Если уж вы начали говорить о эстетичности и морали, то фоторяд выбрали не самый удачный.

з погляду моралі все ок. але, на жаль, фасад історичної будівлі, загальний вигляд старовинної вулиці псується."облас ний і міський бюджети витрачають великі кошти на те, щоб привести до належного вигляду пам’ятники архітектури, зберегти їх. А ті, хто орендує ці приміщення, безконтрольно розміщують на фасадах, або поруч з ними такі рекламні носії, які їх спотворюють"
Цитата
 
 
-2 # Я 04.09.2013, 11:32
Чем вам не нравится витрина магазина "Добра фігура" ??? Что за ханжество??? Если уж вы начали говорить о эстетичности и морали, то фоторяд выбрали не самый удачный.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити