Суспільство

У Кропивницькому презентують креативний майданчик з 3D-моделювання

. 1190

 

18 жовтня з 12.00 до 16.00 в інтернет-центрі, в рамках реалізації ініціативи Meet and Code, презентуватимуть креативний майданчик «3D-Lab».

 

Як повідомляють організатори, у програмі заходу: лекція-бесіда з основ 3D-моделювання та можливостей 3D-ручки; заняття зі створення 3D-об’єктів (українська абетка для дітей з порушенням зору); демонстрація можливостей робототехніки та 3D-друку; унікальна можливість познайомитись з апаратними можливостями роботів Micro:bit та випробувати свої знання в їхньому програмуванні.

Вже вдруге обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського бере участь у Європейському тижні коду, який проходить в рамках ініціативи Meet and Code, що реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe. SAP забезпечує ініціативу Meet and Code через фінансову підтримку та інші ресурси для неприбуткових організацій. В цьому році тиждень кодування ЄС проходить в різних країнах з 5 по 20 жовтня. Усі заходи спрямовані на популяризацію кодування та цифрових технологій.

Вхід – вільний. Захід відбуватиметься в інтернет-центрі (бібліотека ім.Д.І.Чижевського).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама