Суспільство

У Кропивницькому запропонували перейменувати вулицю на честь Володимира Панченка

. 4804

 

Ідею перейменування однієї з центральних вулиць міста у вулицю Володимир Панченка, аби вшанувати пам’ять письменника, літературознавця, громадського діяча запропонував місцевий історик Юрій Митрофаненко.

 IMG 3170

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені Євгена Маланюка

Принаймні таку пропозицію пан Митрофаненко озвучив після завершення розгляду основних питань міської топонімічної комісії.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 жовтня, під час прощання з померлим письменником громади міста міський голова Андрій Райкович озвучив ідею на честь письменника назвати міську центральну бібліотеку.

Натомість, на думку історика, варто назвати іменем Володимира Панченка вулицю Декабристів.

- Панченко заслуговує більше, ніж те, аби його ім’ям назвати центральну міську бібліотеку, - каже Юрій Митрофаненко. - Тому пропонується перейменувати вулицю Декабристів на честь Володимира Панченка.

За його словами, Панченко був одним з тих, хто доклав зусиль щодо перейменування бібліотеки імені Бойченка в Маланюка, що і розташована на вулиці Декабристів. Крім того, вулиця веде до педагогічного вишу, в якому свого часу викладав Володимир Панченко.

Також історик розповів, що спілкувався з близькими Панченка, які, за його словами, не проти, аби перейменували вулицю.

Натомість секретар міської ради, головуючий на топонімічній комісії Андрій Табалов запропонував таку пропозицію з перейменуванням включити в наступний порядок денний комісії.

- Якраз до наступного засідання буде можливість у членів комісії подумати стосовно цієї ідеї , - каже Андрій Табалов.

 Фото з архіву "Гречки"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама