Суспільство

Жителів Кіровоградщини попросили повідомляти про неякісне солодковершкове масло

. 4468

Фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській область просять повідомляти про наявність у магазинах партій масла солодковершкового «Селянське», в яких було виявлено низку патогенних мікроорганізмів.

spred

Як повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшла інформація від Адміністрації Державної прикордонної служби України про встановлення невідповідності масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 72,5% виробництва ПАТ «Веселинівський завод СЗМ», Миколаївська область (партії 10, 12, 13, 15 від 09.09.2019, партія 28 від 12.09.2019).

За результатами лабораторних досліджень у зразках від 9 вересня встановлено перевищення нормативних показників за кількістю мезофільних аеробних та факультативно-анаеробних мікроорганізмів (МАФАМ), виділено синьогнійну паличку та патогенні мікроорганізми роду Salmonella. До того ж у зразках від 9,10,12 вересня виділено бактерії групи кишкової палички.

Зазначена продукція, що не відповідає законодавству про харчові продукти, повинна бути вилучена з обігу в місцях реалізації. В разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: (0522) 32 26 38 або e-mail: gudpss@kr.consumer.gov.ua.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама