Суспільство

У Кіровоградській області буде три райони - Чорноіваненко

. 22188

 

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко розповів, що в області в рамках адміністративно-територіальної реформи буде три райони, а до інших варіантів в уряді не дослухаються.

 

IMG 7851

Про це він сказав сьогодні, 30 жовтня, під час регіонального форуму "Співпраця влади і громади: регіональний вимір".

- Буде три райони. Зміни до Конституції майже розробили. Три райони, де будуть префектури. Це не буде представницький орган, там не буде районних рад. Вони будуть називатися не райони, а округи, - каже Олександр Чорноіваненко. - Моє бажання - більше. Ми як депутатський корпус разом з адміністрацією надали кілька пропозицій, аби до нас прислухалися. Я, як голова обласної ради, позитивної відповіді так і не отримав. Не прислуховуються.

Відзначимо, що мовиться про три райони, запропоновані Мінрегіоном - Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський. Хоча фахівці облдержадміністрації та обласної ради надавали пропозиції поділу районів від трьох до шести.

Нагадаємо, що торік у листопаді був зареєстрований законопроєкт про створення в Кіровоградській області наступних трьох районів: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський. Однак уже в серпні 2019-го законопроєкт був відкликаний.

До речі, як по-новому називатимуть райони: округи чи повіти ще будуть обговорювати.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама