Суспільство

У Світловодську досі вирішують як бути зі стартом опалювального сезону

. 1884

 

Нині пропонують кілька варіантів вирішення проблеми початку опалювального періоду в Світловодську у зав’язку з виключення міськради зі складу засновників теплового підприємства "Світловодськпобут".

6.jpg 640

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

Світловодська міська рада має направити комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, що при Міністерстві юстиції, нове звернення, так як попередні не відповідають вимогам, стосовно відміни реєстраційної дії щодо СП ТОВ "Світловодськпобут" в частині зміни складу засновників (учасників), що дало б змогу розблокувати питання опалювального сезону в місті і оперативно проводити подальші організаційні заходи. Наразі міська рада звернення необхідного змісту не надіслала, хоча посадовці міськради отримали повну консультативну допомогу від головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області.

Ще одним із варіантів, відповідно до норм чинного законодавства, є можливість профінансувати ТОВ «Світловодськпобут» з державного, обласного, районного та міського бюджетів передоплату за послуги теплопостачання. Такий механізм дасть змогу укласти між ТОВ «Світловодськпобут» і Нафтогазом України договір про реструктуризацію боргів і вже потім отримати номінації на газ на весь опалювальний період. Зокрема, «Світловодськпобут» заборгував перед Нафтогазом 21,6 млн грн, договір про реструктуризацію має бути укладений на 14,4 млн грн, з яких 3 млн грн банківські гарантії підприємства.

За словами першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка, який взяв участь у засіданні депутатського корпусу Світловодської міськради, обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи опрацювали з підприємствами, установами та організаціями, що фінансуються з державного, обласного та районного бюджетів, і отримують послуги теплопостачання у м. Світловодську, стосовно проведення передоплати «Світловодськпобуту». Наразі існує готовність вказаних підприємств, установ та організацій вчинити вищевказані дії і профінансувати 1,7 млн.

Перший заступник голови облдержадміністрації закликав депутатський корпус міста віднайти відповідний фінансовий ресурс - 9,7 млн грн. Крім того, бюджет міста має значне перевиконання. Ще однією із можливостей отримання ресурсу, зауважує він, є ефективна робота із боржниками. Зокрема, населення боргує підприємству майже 40 млн грн, і це вже пряма зона відповідальності ТОВ «Світловодськпобуту», який повинен був ефективніше працювати у цьому напрямку.

Нагадаємо, до 10 листопада через холод у навчальних закладах Світловодська продовжили шкільні канікули.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама