Українські енергетичні стартапи можуть позмагатися у міжнародному конкурсі

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 717

Конкурс SET Award 2020 приймає заявки від українських енергетичних стартапів.

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vNDg2MmYzMDZjZDY1YTcwZTBhYjM0YjJjMC9pbWFnZXMvZTI1OTlkYjEtMmJjNS00NmQ2LTljMzMtMjViM2ExMjQ2YjJlLmpwZw copy

Як повідомляє пресслужба конкурсу, українські енергетичні стартапи можуть позмагатися у міжнародному конкурсі Start Up Energy Transition — прийом заявок триває до 15 січня 2020 року включно.

Конкурс організовує Німецьке енергетичне агентство DENA з енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та «розумних» енергосистем. Greencubator четвертий рік поспіль є партнером програми Start Up Energy Transition в Україні.

SET Award 2020 — глобальне змагання енергетичних рішень від платформи Start Up Energy Transition, що розвиває інновації для здійснення енергетичного переходу.

Заявки на SET Award 2020 подаються в одну з п’яти категорій:
1. Відновлювана енергія та матеріали.
2. Цифрові енергетичні системи.
3. Енергоефективні рішення.
4. «Розумна» мобільність.
5. Спеціальний приз: доступ до якості та реалізація Цілі сталого розвитку ООН (SDG) 7 — «забезпечення доступу до прийнятної, надійної, сталої та сучасної енергії для всіх».

Три стартапи з кожної категорії особисто презентуватимуть свої ідеї на SET Tech Festival, що відбудеться у Берліні 24 березня 2020 року. На цій події зустрінуться більш як 700 учасників, понад 200 енергетичних стартапів, представники з 30 енергетичних акселераторів, інвестори і корпорати, що здійснюють енергетичний перехід. Заплановані виступи, майстер-класи, пітчі й безпосереднє спілкування учасників.

Вимоги до стартапів
• Команди можуть подати заявку тільки в одну категорію (спеціальний приз також вважається окремою категорією);
• стартап повинен бути заснований не більше 10 років тому, тобто, не раніше 2009 року;
• заявку та додаткові документи слід надсилати англійською мовою;
• учасники мають бути готові презентувати діючий прототип свого рішення, а також надати нормативну базу, підтвердження концепції або клієнта чи промислового / корпоративного / інституційного партнера;
• повністю заповнену форму анкети слід подати до 23:59 (GMT-10) 15 січня 2020 року.

Всі фіналісти отримають компенсацію транспортних витрат і проживання 2-х учасників від команди на час проведення SET Tech Festival.

Переможці у кожній категорії отримають:

• до 10 000 євро;
• участь в панелі переможців на форумі Берлінський енергетичний діалог» (Berlin Energy Transition Dialogue);
• можливість відвідати Світовий саміт лідерів в галузі енергетики (World Energy Leaders’ Summits) та формування анкети стартапу для поширення через мережу цього форуму в 99 країнах.

Найкращі 100 компаній потраплять у видання SET100 — це список з прогресивними енергетичними стартапами, який щорічно публікується для поширення на глобальному рівні серед інвесторів, корпоратів, політичних стейкхолдерів.

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити