файно

Суспільство

Мешканці Попова планують судитися за сусідню земельну ділянку (ФОТО)

. 5456

Сьогодні, 13 листопада, по вулиці Космонавта Попова, 9/2, розпочали встановлювати паркан, щоб згодом збудувати магазин та медичний центр. Місцеві жителі виступили проти будівництва, оскільки на ділянці знаходяться інженерні комунікації.

 pop9

Поблизу ділянки, де планували зводити паркан, зустрілись мешканці сусідніх будинків, забудовник та представник водоканалу.

-Для нашого будинку і для районів Попова, Жадова, Волкова сталась трагедія. Забудовник пан Сидоров розпочав будівництво на комунікаціях. Будівництво буде на водопроводі, який подає воду до цих районів та 5-ї поліклініки. Вчора ДАБІ видало декларацію на будівництво, але в містобудівних умовах прописано, що будівництво починати можна тільки при технічних умовах, а саме, перенесення комунікацій. Мені пан Іллик (директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград»- авт.)сказав, що погодження і дозволів на перенесення цієї труби не було. Ми вже два роки ходимо на сесію і кажемо, що на ділянці проходить і тепломережа, і водопровідна труба. Рішення з першого дня було невірне, тому що приймалось на проєкті землеустрою, який був, ми вважаємо, підробленим. Відкрито два кримінальних провадження, ведеться по цій ділянці досудове слідство,- розповідає мешканець будинку Станіслав Сєлін.

pop7

У містобудівних умовах та обмеженнях для проєктування адміністративно-комерційного комплексу йдеться, що на ділянці знаходяться водопровідна мережа та кабельна каналізація ПАТ «Укртелеком».

-Замовником отриманні технічні умови №46 від 25.04.2019 ОКВП«Дніпро-Кіровоград» на приєднання адміністративно-комерційного комплексу до міської водопровідної мережі з перенесенням водопровідної мережі за межі земельної ділянки до вул. Космонавта Попова (біля будинку №9 корп.2) а також з місцем підключення до каналізації ОКВП «Дніпро - Кіровоград», яка проходить вздовж житлового будинку,-мовиться в документі.

pop8

Як повідомив представник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Геннадій Демковський, на ділянці знаходиться труба водоканалу, а якщо її загородять, підприємство не матиме доступу до мереж та не зможе обслуговувати їх.

-Сьогодні я бачив документацію Сидорова та проєкт переносу, але не можу відповісти чи воно зроблено в межах закону. Є каналізація і трубопровід між ними має бути відповідна межа,- каже пан Геннадій ,- Я думаю, що загороджувати вони не мають права, поки не зроблять перенесення мереж. Щоб це зробити повинен бути проєкт погоджений нами, а цього ще не було. До нас була заява, надавали вони право власності і відповідно до закону ми мусили видати технічні умови на приєднання до наших мереж, тобто до водопостачання та водовідведення. 

pop4

Власник ділянки Роман Сидоров розповів, що на території до 300 кв м планує збудувати магазин і медцентр і будувати на трубі водоканалу не будуть.

-Згідно проєкту трубу водоканалу будемо переносити, вже є розроблений проєкт. Сьогодні згідно документів ми ставимо паркан у нас є повідомлення про початок будівельних робіт, яке видало ДАБІ. Все офіційно зареєстровано, отриманні всі дозволи. Збираємось поставити паркан потім переносити трубу,- каже Роман.- Переносити плануємо, щоб були мінімальні пошкодження. Якщо пошкодимо одне дерево, висадимо два-три облагородимо та окультуримо територію після переносу. Зараз проєкт на стадії погодження у Водоканалу.

pop6

Пан Сидоров повідомив, що придбав ділянку у 2017 році, потім вирішив займатися підприємницькою діяльністю і змінив цільове призначення на торгівельне:

- Потім подав документи на розробку містобудівних умов та обмежень, що видає управління архітектури міськради. Після обговорень ми прийшли до того, що я пішов на деякі обмеження, які мені виставили. Оскільки тут ділянка набагато більша, я поділив її на дві, залишив собі замість 1000 квадратів 300 кв м.

За його словами, перенести трубу планують вздовж паркану, який встановлюють, до газону біля будинку, за бордюр до дерева і між деревами до колодязя.

pop11

Спільної мови мешканці і забудовний не знайшли. Люди планують знову звертатися до міської ради, просити ДАБІ відмінити декларацію, готувати документи до суду та не давати забудовувати територію.

pop13

Поширюйте

Коментуйте


Реклама