Суспільство

Очільниця водоканалу подала позов до суду на активіста про захист честі

. 3532

 

У Кропивницькому начальниця ВКГ “Дніпро-Кіровоград” у суді відстоюватиме захист честі, гідності та ділової репутації на публічні звинувачення громадського активіста.

1214478

- На засіданні Громадської ради при міськвиконкомі при моїх сусідах, при депутатах, представниках міської ради було сказано, що мені потрібно заплатити гроші, аби я дала згоду на будівництво мийки, біля будинку Кропивницького, 7, корпус 1,2 на водопроводі, - розповіла Валентина Давидчук. - Я дійсно написала лист-відповідь на міську раду і депутатський запит, що там проходить водопровід. Я працюю у водоканалі 44 роки і ніхто не дав права вказувати ті факти, яких немає.

Мовиться про громадського активіста Миколу Гречуху, який хоче отримати в оренду земельну ділянку по вулиці Кропивницького під зведення автомийки. Однак мешканці вулиці виступають проти такого будівництва перед їх будинком. Останнє слово за рішенням депутатів на сесії міськради.

Як уточнила пані Давидчук, у позові мовиться лише про спростування безпідставних обвинувачень.

- Ніякої моральної шкоди. Лише, щоб спростував інформацію перед тими ж людьми, які були на Громадській раді, - каже очільниця водоканалу.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама