Суспільство

У Кропивницькому підприємець зберігав яблука на продаж у громадському туалеті (ВІДЕО)

. 5417

У Кропивницькому, в громадській вбиральні скверу “Центральний”, підприємець зберігає яблука, якими потім несанкціоновано торгує на центральній зупинці транспорту.

 

yabloki v yaschikah

Такий факт, виявили працівники Спецінспекції у вівторок, 12 листопада, повідомляє пресслужба міськради.

Прокоментував ситуацію заступник начальника спеціалізованої інспекції Олександр Брюховецький:

- Відповідно до доручення міського голови Андрія Райковича, працівники спецінспекції проводили рейд - відстеження з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими товарами в центральній частині міста. Вчора вони виявили факт грубого порушення санітарних норм. Підприємець несанкціоновано торгував яблуками на зупинці “Головпоштамт” які залишав на ніч для зберігання у громадському туалеті Центрального скверу. У такий небезпечний для здоров’я людей спосіб він реалізовує продукцію вже довгий час. Неодноразово працівники спецінспекції викликали поліцію.

За словами Олександра Брюховецького, вчора протягом дня працівники спецінспекції не давали підприємцю реалізовувати товар. А вже близько 18.30 інспектори вперше виявили, що яблука ділок зберігає в туалеті. Сьогодні, 13 листопада, продавець зранку виніс свій товар з громадської вбиральні.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама