Суспільство

ІРЦ в Кропивницькому запрошує на роботу вчителя-дефектолога

. 1436

 

Інклюзивно-ресурсному центру №2 у Кропивницькому потрібен вчитель-дефектолог.

logop3d

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Документи на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 2» міськради (вулиця Василя Нікітіна, 25) можна подати до 6 грудня 2019 року включно особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. №103.

Конкурсний відбір відбудеться 10 грудня у приміщенні міськради, каб. № 215.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія»); стаж роботи за фахом не менше трьох років; фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі: письмову заяву про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі); копію паспорта громадянина України; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Додаткова інформацію про проведення конкурсу за номером тел. 24-57-49, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама