Суспільство

Повноваження мера Світловодська достроково припинили

. 1098

Рішення про дострокове припинення повноважень Світловодського міського голови Валентина Козярчука підтримали депутати на засіданні позачергової сесії міської ради сьогодні, 19 листопада.

FB copy

За дострокове припинення повноважень на посаді мера Валентина Козярчука проголосували 23 депутати

Нагадаємо, на початку листопада мера Світловодська, підозрюваного у спробі протиправного заволодіння державною часткою вартістю 3,8 млн грн у статутному капіталі спільного теплопостачального підприємства “Світловодськпобут”, відсторонили від посади міського голови.

Протягом всього періоду вирішувалося питання про можливість отримання номінацій на газ тепловим підприємством, аби в місті почався опалювальний сезон. Хоча на обласному рівні вчора, 18 листопада, повідомлялося, що усі котельні теплопостачального підприємства працюють у штатному режимі.

Натомість сьогодні під час онлайн-трансляції засідання міської ради Світловодська присутні висловили пропозицію зібрати комісію з надзвичайної ситуації, адже насправді місто ще не опалюється, як потрібно.
Так, за словами секретаря Світловодської міської ради Юрія Сапянова, станом на вчора, 18 листопада, ще жодна школа не опалювалася, лише опалюються ледве три дитячі садочки та 17 будинків (із 260 будинків загалом по місту).

В результаті депутати прийняли рішення про висловлення недовіри міському голові та відсторонення його від повноважень мера таємним голосуванням. “За” відповідне рішення проголосували 23 депутати, проти - 0, утрималися - 2; не використані три бюлетені, а зіпсовані були два.

Фото з сайту Світловодської міської ради

Поширюйте

Коментуйте


Реклама