Суспільство

У Світловодську підключили до тепла 75 житлових будинків із 246-ти

. 1066

 

Наразі у Світловодську продовжують відпрацювання подачі тепла до житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.

kitbeztepla

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

Станом на ранок, 20 листопада, усі шість котелень теплопостачального підприємства СП ТОВ «Світловодськпобут» працюють у штатному режимі. Тепло подається до 75 житлових будинків (із 246), шести дитячих садків, наразі триває підключення трьох шкіл та низки інших об’єктів соціальної інфраструктури.

У місті працює кілька аварійних бригад, що ліквідовують пориви магістральних мереж. До ліквідації аварій залучено фахівців з ОКВП "Дніпро-Кіровоград" та КП "Власівські мережі". Наразі роботи проводяться в районі ЗОШ №9, по вул. Павлова та вул. Чайковського.

Триває процес підключення теплоносія до житлових об’єктів міста та об’єктів соціальної інфраструктури. На другу половину дня призначене наступне засідання обласного оперативного штабу, під час якого буде проаналізовано поточну ситуацію, поставлено нові завдання.

Нагадаємо, що вчора на сесії депутати достроково припинили повноваження міського голови Світловодська, в тому числі і через проблему з опалювальним сезоном в місті.

Загалом, за даними Мінрегіону, в Кіровоградській області станом на 20 листопада підключено до теплопостачання 92,5% житлового фонду і 98,4% соціального фонду.

 Фото з архіву "Гречки"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама