Суспільство

Кіровоградщина додатково отримала вісім мільйонів на житло дітям-сиротам

. 1979

Завдяки додатковим коштам з'явилася можливість виплатити компенсації за придбання житла ще 36 статусним дітям з області.

hroshi

Як повідомляють на сайті ОДА, сьогодні відбулось друге засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на придбання приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт.

15 листопада Уряд виділив для області додаткових 8 млн. грн. Зважаючи на це, виникла необхідність затвердити механізм збільшення фінансування.

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров повідомив, що цьогорічну субвенцію 30 млн. грн, розподілили між усіма територіями області пропорційно до кількості статусних дітей, які потребують житла. Цих коштів вистачить на виплату компенсацій для отримання житла 81 особі.

На сьогодні місцеві комісії вже визначили 79 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, яким виплатять кошти, для 77 з них вже відкрили спецрахунки і на 75 цих рахунків уже перераховано кошти - загалом 23,4 млн. грн. У результаті 10 дітей вже купили житло на загальну суму 3,3 млн. грн. По дві квартири придбали для статусних осіб із Олександрії та Долинського району, по одній квартирі – для дітей з Кропивницького, Маловисківського, Устинівського районів, Маловисківської та Смолінської ОТГ і Світловодська.

За словами Олександра Догарова, додаткових 8 млн грн розподілять відповідно до кількості дітей на квартирному обліку і спрямують на рахунки управлінь соцзахисту.

Під час обговорення комісія вирішила, що додатково отримають кошти на компенсації за придбання 2-ох квартир Долинський, Компаніївський, Новоукраїнський, Онуфріївський, Петрівський райони, міста Кропивницький, Знам'янка і Олександрія, а також Новоукраїнська ОТГ.

На компенсації за придбання 1 квартири надійдуть кошти в Благовіщенський, Бобринецький, Вільшанський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Знам'янський, Кропивницький, Маловисківський, Новгородківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Олександрівський, Олександрійський, Світловодський та Устинівський райони, а також у Бобринецьку та Приютівську ОТГ.

Завдяки додатковим коштам з'явилася можливість виплатити компенсації за придбання житла ще 36 статусним дітям з області. Загалом відповідні компенсації цього року отримають 117.

Наразі в області на квартирному обліку перебуває 1326 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Орієнтовна потреба коштів на забезпечення їх житлом - 429 млн. грн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама