Суспільство

Новоукраїнська ОТГ впроваджуватиме внутрішній контроль у місцевому самоврядуванні

. 1151

Новоукраїнська ОТГ пройшли відбір та з допомогою програми DOBRE будуть запроваджувати системи внутрішнього контролю в органах місцевого самоврядування.

Як повідомляє пресслужба Програми DOBRE у відборі взяла участь 21 громада з Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської областей.

Цей проект триватиме 6 місяців та допоможе громадам:
- гармонізувати внутрішнє середовище органу місцевого самоврядування для повноцінного запровадження системи внутрішнього контролю шляхом: підготовки та прийняття інструкцій з внутрішнього контролю, порядку складання адміністративних регламентів, гармонізації положень та посадових інструкцій співробітників, запровадження стратегічного та операційного планування в діяльності;
- організувати внутрішній контроль на рівні розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня і одержувачів бюджетних коштів;
- налагодити внутрішній контроль за діяльністю комунальних підприємств та установ.

За результатами роботи у кожній відібраній громаді буде визначено операції, процеси та практичні заходи, що потребують коригування та удосконалення, а також прогалини та недоліки, які доцільно буде виправити. У кожній громаді складуть покроковий план дій із запровадження ефективної системи внутрішнього контролю та разом із консультантами-програми DOBRE будуть вдосконалені існуючі механізми внутрішнього контролю.

Впровадження заходів з підвищення системи внутрішнього контролю в органах місцевого самоврядування сприятиме більш ефективному способу управління та використання ресурсів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама