Суспільство

Хто винен у зриві опалювального сезону в Світловодську покаже слідство

. 810

Очільник ОДА заявив, що відповідальних за несвоєчасний опалювальний сезон у Світловодську встановить слідство.

78999

Про це він розповів під час брифінгу сьогодні, 25 листопада.

- Я хочу реального, об’єктивного і фахового розслідування кримінальних проваджень. А після того будемо робити висновки: де будуть прийматися кадрові рішення, а де винні мають понести відповідальність, поставши перед судом, - розповів голова облдержадміністрації Андрій Балонь.

За його словами, об’єктивне розслідування можливе і силами місцевих правоохоронних органів. Однак буде звертатися і до генпрокурора країни.

- Я буду також звертатися до генерального прокурора України, щоб він забезпечив абсолютний процесуальний контроль з боку генеральної прокуратури за ходом розслідування всіх кримінальних проваджень, - каже Андрій Балонь.

Нагадаємо, після брифінгу очільник ОДА виїхав до Світловодська для розуміння реального стану речей з теплопостачанням у місті, де від учора, 24 листопада, оголошено надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня. Адже ТОВ “Світловодськпобут” оголосило про старт опалювального сезону 15 листопада. Однак через 10 днів в місті продовжують ліквідовувати низку аварійних поривів.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама