Суспільство

У Кропивницькому назвали переможців конкурсу патріотичної пісні (ФОТО)

. 1659

У Кропивницькому відбувся фестиваль української патріотичної пісні «Моє ім’я - Україна». 

23491 1200x800 2

Як повідомляють на сайті міської ради, фестиваль відбувся в один тур і зібрав близько 40 молодих виконавців. Конкурсна програма фестивалю проводилася за номінаціями «солісти-вокалісти» та «вокальні ансамблі малих форм».

За результатами оцінювання журі в номінації «солісти-вокалісти» перше місце на фестивалі посіла вихованка музичної школи № 1 ім. Г.Г. Нейгауза Тетяна Павлова, другою стала студентка Кіровоградського медичного коледжу Анастасія Лисун, третє місце між собою розділили вихованка студії естрадної пісні «Вікторія» Кіровоградського ОЦДЮТ Ольга Полудень та учениця музичної школи № 1 ім. Г.Г. Нейгауза Ілона Крицька.

У номінації «вокальні ансамблі малих форм» перемогу святкували дует «Смайл» та ансамбль студії естрадної пісні «Вікторія». Володаркою ж гран–прі фестивалю стала учениця загальноосвітньої школи №34 Софія Михайленко, яка виконала музичні твори «Мамо, не плач» і «Заспіваймо пісню за Україну». Спеціальні відзнаки журі отримали: Діана Донченко, Юлія Пояркова, Денис Бірзул та Ангеліна Ткаченко.

Вихованка ЦДЮТ «Сузір’я» ЗОШ № 31 Ангеліна Ткаченко виконала пісню Vivienne Mort «Пташечка» та гурту Антитіла «В книжках».

Всі учасники фестивалю отримали дипломи та пам’ятні подарунки, а переможці - цінні призи, аудіоаксесуари та кубки.

13723 675x455 1

Поширюйте

Коментуйте


Реклама