Суспільство

Відкрили кримінальне провадження за фактом зриву опалювального сезону у Світловодську

. 993

 

Знам’янська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зриву опалювального сезону 2019-2020 у Світловодську.

Ugolovnyj kodeks Ukrainy 2017 1

Як повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364-1 КК України “Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки”.

У межах досудового розслідування перевіряється причетність службових осіб спільного підприємства ТОВ «Світловодськпобут» до можливого привласнення коштів, отриманих від споживачів теплової енергії за надання відповідних послуг, які відповідно мали бути сплаченими газопостачальній компанії за використання природного газу (заборгованість підприємства становить понад 50 млн грн).

Крім того, службові особи здійснили неналежну підготовку до опалювального сезону котельного обладнання та теплопостачальних мереж, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам мешканців територіальної громади міста Світловодська.

В рамках слідства також перевіряється причетність до вказаних протиправних дій посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Триває слідство. Досудове розслідування здійснюють органи поліції.

Нагадаємо, очільник ОДА заявив, що відповідальних за несвоєчасний опалювальний сезон у Світловодську встановить слідство.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама