Суспільство

У Кропивницькому хочуть створити кладовище для тварин (ФОТО)

. 4257

У Кропивницькому школярка ініціює створення кладовища для домашніх тварин.

 

9edbe022828a0454d453227e633bec5f

Фото з архіву "Гречки"

Сьогодні, 26 листопада, Катерина Целуйко, учениця 9 класу презентувала у школі №30 проєкт з облаштування місця для поховання тварин. Вона пропонує створити цвинтар для тварин у лісосмузі на 101-му мікрорайоні або на виїзді з Кропивницький на північ або між Кущівкою та Завадівкою.

-Я сама зіткнулася з цією проблемою, коли помер мій домашній улюбленець. Не знала, де його поховати, бо офіційних тваринних цвинтарів у нас немає, але масові захоронення все одно є,- каже Катерина Целуйко.- Якщо не знайдеться великої ділянки для цвинтарю, то це буде крематорій та колумбарій.

tv copy

За словами школярки, місця масових захоронень тварин є на Фортечних валах, Великій Балці, Лелеківці, Новомиколаївці, Бєляєва,101 мікрорайоні.

Вчитель хімії та біології та керівниця проєкту Альона Кожевник стверджує, що рештки загиблих тварин є загрозою для поширення небезпечних інфекцій спільних для людини та тварини, таких як туберкульоз, бруцельоз тощо.

Голова громадської організації захисту тварин «БІМ» Катерина Дорош каже, що крім цвинтаря для тварин треба служба, яка займатиметься їм похованням.

-Люди часто телефонують нам і запитують, де можна поховати свого улюбленця. На жаль, таких місць немає. Люди стихійно шукають місця у посадках, лісі або на валах,- каже Катерина Дорош.

tv4

Школярка вже написала лист-звернення міському голові Андрію Райковичу та передала йому свій проєкт. Сьогодні школярі, вчителі, мешканці Кущівки підписались під зверненням.

tv2

tv3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама