Суспільство

З Кіровоградщини видворять відрахованого студента-іноземця

. 1130

 

За позовом Управління Державної міграційної служби Кіровоградської області судом прийнято рішення про примусове видворення 21-річного громадянина Єгипту за межі України.

Як повідомляє Управління ДМС у Кіровоградській області, у серпні іноземець був відрахований з вищого навчального закладу за невиконання навчального плану. За клопотанням університету у Міграційній службі області скасували посвідку на тимчасове проживання, втім молодий чоловік її не здав та не залишив Україну самостійно. Його було притягнено до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні і міграційники прийняли рішення про примусове повернення до країни походження із забороною в'їзду на три роки. Іноземець проігнорував виконання рішення.

7876

Суд задовольнив позов Міграційної служби області про примусове видворення іноземного громадянина. З огляду на те, що є обґрунтовані підстави вважати, що молодий чоловік ухилятиметься та перешкоджатиме процедурі примусового видворення та існує ризик його втечі, суд прийняв рішення про його поміщення до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

У подальшому іноземець повернеться до країни походження або третьої країни.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама