Суспільство

У Кропивницькому розповіли про гранти Українського культурного фонду (ФОТО)

. 1659

Сьогодні, 27 листопада, у креативному ІТ-просторі KOWO команда Українського культурного фонду розповіла про діяльність інституції та конкурси 2020 року.

 

ukr

Одне з першочергових міст для проведення інфодня обрали Кропивницький.

–Ми зараз проводимо серію інформаційних днів, оскільки вже оголошено старт прийому заявок на десять грантових програм. Намагаємось якомога ширше проінформувати аудиторію та розповісти про можливості,- каже Мілена Чорна, провідний фахівець аналітичного відділу УКФ.- Оскільки у нас є цьогорічний грантоотримувач з Кропивницького особливо було цікаво приїхати у місто. Ми бачили як навіть невеличка команда справжніх ентузіастів здатна зробити насправді дуже хороший проєкт.

Нагадаємо, відділ з охорони культурної спадщини міськради виграв грант від Українського культурного фонду - 472 тисячі гривень на реалізацію проєкту «Діджиталізація пам`яток культурної спадщини». В рамках якого встановили 30 сучасних двомовних табличок на українській та англійській мовах, які мають QR-коди з повною інформацією про пам`ятки культурної спадщини.

-Враховуючи реалізацію проєкту «Діджиталізація пам`яток культурної спадщини» і розвиток галузі, яка буде допомагати розкривати культурну та історичну спадщину нашого міста, ми зараз працюємо над прийняттям програми розвитку туризму. Саме культурологічний туризм буде одним з основних напрямків програми,- каже заступник міського голови Андрій Паливода.

ukr1

До заходу долучились мешканці Кропивницького, Бобринця, Новоукраїнки, Новомиргороду, Помічної.

-Мені, як керівнику інклюзивно-ресурсного центру дуже цікаві нові можливості, які пропонуватимуть сьогодні на заході. Крім того, що ми займаємось дітьми з особливими освітніми потребами, ми є дуже патріотичними українцями. Сьогодні, послухавши наших гостей, ми б хотіли написати проєкт, який прославлятиме наше місто і справу, яку ми робимо,- розповіла директорка інклюзивно-ресурсного центру №1 Олена Дорошенко.

Подати заявку на грант можна в електронному вигляді на сайті УКФ до 15 січня.

Оцінюють заявки експерти фонду.

Грантові програми є за напрямками: аналітика культури; навчання, обміни, резиденції, дебюти; інноваційний культурний продукт; інклюзивне мистецтво; аудіовізуальне мистецтво; знакові події; мережі й аудиторії; культурні столиці України; культура, туризм, регіони; культура для змін. Про їх бюджет та всі деталі можна дізнатися на сайті УКФ.

Довідково: Український культурний фонд — державна установа, заснована у 2017 році. Діяльність орієнтована на розвиток національної культури всередині країни та її популяризацію за кордоном. Фонд забезпечує сприятливі умови для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, дбає про широкий доступ громадян до національного культурного надбання, підтримує культурне розмаїття та інтеграцію української культури у світовий культурний простір.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама