Суспільство

6,96 гривень за куб: уряд зафіксував ціну на газ із січня по травень

. 11203

 

З 1 січня 2020 року (громадяни та підприємства теплокомуненерго) до 1 травня 2020 року відпускна ціна газу від НАК «Нафтогаз України» буде 6,96 грн за кубометр, або ж можна відмовитись і щомісяця платити за ціною, яку сформують на конкретний момент.

 

o 1doe9u1m3l7cjp67410f3jmk1k

27 листопада Уряд встановив запобіжник, що захистить людей від коливань ціни на газ взимку. Як повідомляє "Урядовий портал", для цього розробили програму «Гарантована ціна на газ».

Для учасників програми Уряд зобов'язав НАК «Нафтогаз України» зафіксувати ціну на газ на період опалювального сезону. Вказана ціна буде на 7% менша, ніж у попередньому році.

За умовами програми кожен споживач України з 1 січня 2020 року (громадяни та підприємства теплокомуненерго) до 1 травня 2020 року автоматично стають учасниками програми. Відпускна ціна газу від НАК «Нафтогаз України» для них становитиме 6,96 грн за кубометр з ПДВ (без тарифів на транспортування до домогосподарства). Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки.

В усіх без винятку споживачів є вибір: залишитися в програмі, чи вийти з неї і відмовитися від гарантованої ціни до 20 грудня поточного року. У разі виходу з програми «Гарантована ціна на газ» споживач буде оплачувати газ за діючою місячною ціною, що складеться на ринку. Рішення приймає кожен споживач індивідуально.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама